پک هدیه زعفران، هدیه ای خاص

پک هدیه زعفران، کادویی زیبا و با ارزش

زعفران به عنوان یکی از محصولات کشاورزی گرانقیمت صادراتی ایران به شمار می آید. چند سالی است پک هدیه زعفران توسط شرکت های تولید کننده این محصول در بسته بندی های زیبا ارائه می شود که کادویی مناسب به شمار می آید. زعفران یا طلای سرخ که از گل زعفران حاصل می شود با توجه به خواص گوناگونی که دارد از جمله طعم دهی و رنگ دهی به غذا مصرف بسیاری داشته و یکی از سوغات های اصلی استان خراسان نیز به شمار می آید. بیشترین تولید زعفران در استان های خراسان رضوی و جنوبی صورت می گیرد و زعفران مرغوب و با کیفیت این مناطق در بسته بندی های گوناگون در اندازه های متنوع آماده می شود. پک هدیه زعفران علاوه بر بسته بندی زیبایی که دارد حاوی بهترین و مرغوب ترین نوع زعفران بوده که می تواند هدیه ای ارزشمند و کاربردی به شمار آید.

ویژگی های انواع پک هدیه زعفران

پک هدیه زعفران یکی از مواردی است که بسیاری برای هدیه به افرادی که در خارج از کشور هستند از آن استفاده کرده که علاوه بر معرفی این محصول با ارزش کشورمان، هدیه ای با ارزش و گران قیمت نیز می باشد.

در بعضی پک ها علاوه بر زعفران وسایلی دیگری نیز قرار می دهند مانند:

  • هاون برنجی برای آسیاب نمودن زعفران
  • نبات زعفرانی
  • هل سبز اعلا
  • و …

بسته بندی و مقدار زعفران موجود در این پک ها متفاوت بوده و با توجه به سلیقه و نظر مشتری متغیر می باشد. در پک هدیه زعفران از مرغوب ترین نوع زعفران که تمام قرمز و درشت می باشد، استفاده می شود که داخل ظروفی شکیل و زیبا مانند ظروف خاتم قرار داده و با پارچه هایی با رنگهایی خاص مانند پارچه مخمل و یا ترمه لطیف روی جعبه ها طراحی می شود.

اشتراک گذاری
دیدگاهتان را بنویسید