پک های نفیس سوغات خراسان امیرزاده

استان خراسان از دیرباز به عنوان یکی از معتبر ترین و با کیفیت ترین تولید کنندگان محصولات کشاورزی به صورت انحصاری در ایران می شناسیم; قطعا و بدون شک هر کسی که با سوغات خراسان آشنایی داشته باشد; نام محصولاتی همچون پسته، زعفران، زرشک، هل و نبات را شنیده است.

پک های نفیس سوغات خراسان

شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که در سفر به سرزمین خراسان برای زیارت یا سیاحت و هر منظور دیگری; به دنبال سوغات به عنوان هدیه برای اطرافیان خود بوده اید; بیشتر مسافران خراسان، زرشک و زعفران را به عنوان سوغات معروف این شهرستان می شناسند; و برای هدیه به اطرافیان خریداری می کنند; اما پیشنهاد ما به شما ایجاد تنوع در این روند است.

برند امیرزاده با بیش از 50 سال سابقه در زمینه تولید انواع محصولات معتبر و معروف کشاورزی; در استان خراسان، اقدام به طراحی پک های نفیس سوغات خراسان کرده است; در این مطلب می خواهیم درباره محتویات، شکل، بسته بندی و سایر توضیحات مربوط به سوغات خراسان; و پک های نفیس طراحی شده توسط امیرزاده با شما صحبت کنیم; با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

پک های نفیس سوغات خراسان

پک های نفیس سوغات خراسان امیرزاده

امیرزاده در سال های اخیر به عنوان یکی از معتبر ترین تامین کنندگان و تولید کنندگان محصولات عمده کشاورزی خراسان، در بازار های داخلی و جهانی اعتبار زیادی به دست آورده است. این برند جهت راحتی شما در تهیه سوغات در سفر به خراسان، اقدام به طراحی پک های نفیس سوغات امیرزاده کرده است. این پک ها حاوی بهترین و با کیفیت ترین تولیدات این برند در زیبا ترین طراحی و بسته بندی است.

یکی از انواع پک های نفیس طراحی شده سوغات خراسان توسط امیرزاده، پک 6 تکه سوغات خراسان است; در این پک، شما زعفران و هل اعلای خراسان را در جعبه های شفاف و کوچک و زیبا خواهید داشت; که می تواند حتی با ظاهر خود، شما را مجذوب کند; یک جعبه بزرگ زرشک و یک جعبه بزرگ پسته نیز با طراحی های متفاوت و خاص خود به این پک جذابیت و تنوع را افزوده اند; دو جعبه شفاف زیبا نیز مشابه جعبه حاوی زرشک در این پک برای قرار گیری انواع نبات و نقل مخصوص خراسان طراحی شده است.

پک های نفیس سوغات خراسان

یکی دیگر از پک های نفیس سوغات خراسان امیرزاده، نوع 6 تایی دیگر این محصول است; در این پک، دو نوع زعفران اعلا در دو بسته بندی شفاف کوچک و زیبا در کنار دو جعبه مستطیلی شکل از نبات اعلا و زرشک با کیفیت خراسان طراحی شده است. تکمیل کننده این پک نیز، جعبه شفاف و زیبای پسته اعلای خراسان جنوبی است که با قرارگیری در مرکز، ترکیب رنگ بسیار زنده و شادی به جعبه می دهد.

در انواع دیگری از پک های نفیس سوغات خراسان; محصولات با کیفیت و مطرح دیگر خراسان مانند عناب در بسته بندی های شفاف; و زیبا به شکل مستطیل قرار گرفته اند.

این پک ها دارای تنوع بسیار بالایی هستند; و انواع کوچک تر این بسته بندی ها نیز توسط برند امیرزاده برای شما طراحی شده است; شما می توانید جهت اطلاع از قیمت و نحوه خرید پک های نفیس سوغات خراسان امیرزاده با ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری
دیدگاهتان را بنویسید