مزارع کشاورزی امیرزاده در خراسان جنوبی

برند امیرزاده با بیش از نیم قرن سابقه درخشان و گران بها در زمینه تولید محصولات مرغوب و با کیفیت پسته و زعفران، یکی از صادر کنندگان بزرگ این محصولات به سراسر جهان است. مزارع کشاورزی امیرزاده با توجه به اقلیم های مخصوص رشد پسته و زعفران در بهترین مکان های استان خراسان جنوبی قرار دارند.

استان خراسان جنوبی با توجه به کیفیت فنی و قدرت استعدادی زمین های کشاورزی خود; در پرورش محصولاتی همچون پسته و زعفران، در ایران سرآمد است; با آگاهی از این استعداد خدادادی سال ها است که این برند با استفاده از مزارع کشاورزی امیرزاده; در خراسان جنوبی اقدام به تولید پسته و زعفران با کیفیت می کند; کیفیت این محصولات به اندازه ای بوده است; که در سال های اخیر تحسین مصرف کنندگان داخلی و خارجی را برانگیخته است.

کشورهای اروپایی و حاشیه خلیج فارس در سال اخیر از مقاصد مهم صادراتی پسته و زعفران ایرانی بوده است. اما این محصولات بعضا به دلیل فله فروشی با نام و برند سایر کشورهای جهان به فروش رسیده اند. امیرزاده با بکارگیری نیرو های متخصص در زمینه طراحی و بسته بندی، توانسته است محصولات خود را در زیبا ترین قالب ها به کشور های خارجی صادر کند.

در مطلب می خواهیم درباره مزارع زیر کشت پسته و زعفران امیرزاده در استان خراسان جنوبی صحبت کنیم. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

مزارع کشاورزی امیرزاده

مزارع کشاورزی امیرزاده در خراسان جنوبی

مزارع این برند با پراکندگی در استان خراسان جنوبی، در مستعد ترین مناطق برای رشد پسته و زعفران انتخاب شده اند.

  • بخش آیسک از توابع شهرستان سرایان خراسان جنوبی; از جمله مهم ترین مناطقی است که مزارع کشاورزی برند امیرزاده در آن قرار دارد; این بخش به دلیل استعداد عجیبی که در زمین های خود در پرورش پسته و به خصوص زعفران دارد; از با کیفیت ترین مزارع برای پرورش این محصول است.
  • قسمتی دیگر از مهم ترین مزارع کشاورزی امیرزاده، در فردوس واقع شده است; شهرستان فردوس با دارا بودن بیش از ده ها هزار هکتار زمین کشاورزی آبی، یکی از برترین مناطق کشاورزی استان خراسان رضوی است; باکیفیت ترین و البته مهم ترین محصول زراعی این شهرستان بدون شک زعفران بی نظیر و با کیفیت آن است; امیرزاده در سال های اخیر بخش اعظم تولیدات زعفران و پسته خود را از شهرستان فردوس و مزارع خود در این شهرستان دریافت کرده است. پسته نیز در شهرستان فردوس، به عنوان مهم ترین محصول باغی شهرستان شناخته می شود.
  • ناحیه امیریه در بیرجند نیز یکی دیگر از مناطق مهم کشاورزی امیرزاده در خراسان جنوبی است; بیرجند نیز همانند فردوس یکی از مهم ترین و برترین مناطق برای تولید و عرضه محصولات زراعی; همچون زعفران و محصولات باغی همچون پسته است; کیفیت زعفران تولیدی در این شهرستان نیز به دلیل استعداد خدادادی و فراوان این منطقه بالا است.

مرکز تولید پسته و زعفران با کیفیت

امیرزاده توانسته است با استفاده از این مزارع و تیم طراح و بازاریابی متخصص و همچنین طراحی دقیق و زیبای بسته بندی ها و پکیجینگ با کیفیت، اعتبار بالایی در بازارهای داخلی و بین المللی به دست آورد. شما هم می توانید برای خرید محصولات با کیفیت مزارع کشاورزی امیرزاده در خراسان جنوبی، با ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری
دیدگاهتان را بنویسید