خرید زعفران کادویی، طلای سرخ ایران زمین

خرید زعفران کادویی به عنوان هدیه ای با ارزش و کاربردی خصوصا برای عزیزانی که در خارج از کشور بوده و یا به عنوان سوغات شهر مشهد، نیازمند آشنایی با ویژگی های زعفران مرغوب و با کیفیت می باشد. از زعفران های درجه یک و با کیفیت در بسته بندی های بسیار زیبا و متنوع به عنوان زعفران کادویی استفاده می شود.

خرید زعفران کادویی، هدیه ای ارزشمند

زعفران که با عنوان طلای سرخ نیز شناخته می شود محصولی گران قیمت و با ارزش بوده که به دلیل خواص بسیاری که دارد کاربردهای فراوان در صنایع غذایی و دارویی دارد. از زمان های قدیمی ایرانی ها به دلیل ارزش این محصول آن را در مراسم های شادی به عنوان هدیه و پیشکش استفاده می کردند که امروزه نیز از زعفران های درجه یک و با کیفیت در بسته بندی های بسیار زیبا و متنوع که در بعضی از این جعبه ها آثاری از صنایع دستی ایرانی مانند منبت کاری و نقاشی های سنتی مشاهده می شود، برای هدیه و سوغات استفاده می شود. برای خرید زعفران کادویی بهتر است به فروشگاه های معتبر مراجعه کرده و از کیفیت آن مطمئن شوید که آشنایی با ویژگی های زعفران مرغوب به شما کمک خواهد کرد انتخاب درستی داشته باشید.

نکاتی برای خرید زعفران کادویی

خرید زعفران کادویی مرغوب با توجه به عطر و بوی خاصی که زعفران با کیفیت دارد کار سختی نمی باشد.

زعفران های موجود در بازار دارای انواع گوناگونی می باشد که دارای کیفیت های مختلفی می باشند که این کیفیت به فاکتورهایی مانند:

  • نحوه برداشت زعفران
  • سن برداشت زعفران
  • نحوه خشک کردنش

بستگی دارد. زعفران مرغوب دارای رنگ و عطر بهتری در مقایسه با انواع دارای کیفیت پایین تر می باشد.

زعفران های با کیفیت مانند سرگل و نگین با توجه به قدرت رنگ دهی و عطر و بویی که دارا هستند قیمت بیشتری داشته و به عنوان زعفران کادویی بیشتر استفاده می شوند.

زعفران های مرغوب که به رنگ قرمز تیره بوده شامل بخش قرمز رنگ یا همان کلاله گل زعفران می باشند که بخش اصلی این گیاه به شمار می آید.

زعفران های کادویی در اندازه های متنوع و در بسته بندی ها بسیار زیبا و جعبه هایی با اشکال مختلف ارائه می شوند که گاهی داخل جعبه علاوه بر زعفران نبات های زعفرانی، هل خوش عطر و هاون نیز قرار می دهند. با خرید زعفران کادویی محصولی با ارزش را هدیه می دهید که این هدیه خواص بسیاری نیز دارد.

شما با استفاده از زعفران علاوه بر بهره گیری از عطر و رنگ آن از:

  • کربوهیدرات
  • چربی
  • پروتئین
  • مواد معدنی

ترکیبات مفید داخل آن نیز استفاده می کنید که این ترکیبات در بهبود کیفیت سلامت نقش موثری دارند.

Code:PK-301

 

اشتراک گذاری
دیدگاهتان را بنویسید