خرید زعفران نگین اعلاء

برند امیرزاده با سابقه بیش از 55 سال فعالیت در زمینه کاشت، داشت و برداشت انواع زعفران در ایران; یکی از برترین تولید کنندگان این محصول است; زعفران تولیدی این مجموعه دارای کیفیت صادراتی و بسیار بالا است; کیفیت انواع زعفران امیرزاده به خصوص نوع نگینی این محصول در حد صادراتی و جهانی است.

محصولات تولیدی امیرزاده از نظر مصرف کنندگان داخلی و خارجی، بالاترین رتبه را در میان برند های معتبر ایرانی دارد; امیرزاده در سال های اخیر با تولید عمده و بسته بندی انواع زعفران نگین اعلاء; توانسته اعتبار بالایی در فروش این محصول در میان رقبای خود کسب کند.

در این مطلب می خواهیم درباره خرید زعفران نگینی با کیفیت با شما صحبت کنیم; شما می توانید در ادامه مطلب به منظور آشنایی بیشتر با این محصول و سایر محصولات تولیدی امیرزاده با ما همراه باشید.

خرید زعفران نگین اعلاء

در مقایسه با انواع زعفران سرگل و سوپر نگین، زعفران نگین با کیفیت بیشتر طول دارد و دارای قسمت های زیادی به رنگ زرد و قرمز در ریشه است. در چند کلمه به طور خلاصه می توان گفت که این نوع زعفران عطر،طعم، کیفیت و خلوص فوق العاده ای دارد. اما شما باید در نظر داشته باشید که هزینه ای که شما پرداخت خواهید کرد برای قسمت های کم کیفیت تر و کم ارزش تر نیز شامل می شود.

در بازار تجارت زعفران و در میان کشاورزان این محصول، بالاترین کیفیت انواع رشته های زعفران را اصطلاحا نگین می نامند. نگین در فارسی کهن به معنای الماس یا سنگ قیمتی بر روی انگشتر است. همین نام گذاری شاید خود نشان دهنده کیفیت و ارزش این محصول در میان انواع زعفران باشد. همچنین این محصول نه تنها در ایران بلکه در بازار های جهانی نیز دارای مشتریان فراوان و قیمت بالایی است.

زعفران نگین اعلاء، دارای حجم و ابعادی بسیار مشابه با نوع پوشال و قدرت رنگ دهی و شدت رنگی نزدیک به نوع سرگل زعفران است. می توان گفت که زعفران نگینی مجموعه و برآیندی از انواع دیگر زعفران است; یعنی حجم ماکزیمم، طول ماکزیمم و قدرت رنگ دهی عالی در میان سایر انواع زعفران را دارا می باشد.

یکی از ویژگی های فوق العاده زعفران نگینی این است; که رنگ تولیدی این زعفران به وسیله هیچ یک از رنگ های مصنوعی قابل ساخت نیست! این به این معناست که زعفران نگین اعلاء یکی از خالص ترین انواع زعفران است; که تقلب در ساخت مشابه مصنوعی آن بسیار سخت است; حتی در صورت ساخت نوع تقلب این زعفران، تشخیص تقلب از اصل آن بسیار ساده است; شما در صورتی که یک بار رنگ دهی زعفران نگین اعلاء و اصل را مشاهده کرده باشید; در مواجهه با نوع تقلب آن می توانید به سرعت از روی رنگ دهی متوجه تقلب شوید.

زعفران نگین با کیفیت بالای امیرزاده

مجموعه امیرزاده با توانایی بالا در تولید زعفران نگینی، امکان فروش در هر دو حالت بسته بندی و فله را برای شما فراهم آورده است. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از نوع بسته بندی، وزن و جرم محصول و نحوه خرید زعفران نگین اعلاء با ما در ارتباط باشید.

اشتراک گذاری
دیدگاهتان را بنویسید