بهترین پسته صادراتی

پسته

پسته یکی از بی نظیرترین و شگفت انگیزترین محصولات کشاورزی می باشد; که با داشتن خواص بسیار معجزه آسای، امروزه خیلی از پرطرفدارترین محصولات مورد استفاده توسط مردم کشور ما و جهان واقع است; ایران توانسته است سالانه با صادرات هزاران تن پسته، رتبه اول را در صادرات پسته به دست آورد; که بعد از ایران کشورهای آمریکا و ترکیه در رتبه های دوم و سوم واقع شده اند; شما میتوانید بهترین پسته کشور ایران را در شهرهای نائین، رفسنجان، دامغان، شهرستان انار، کاشان و سیرجان اشاره کرد; پسته دارای انواع بسیار مختلفی می باشد; که شما می توانید در فروشگاه های آجیل فروشی انواع پسته های شهرهای مختلف را مشاهده کنید.

روغن پسته یکی از معروف ترین و مقوی ترین روغن ها می باشد; که امروزه برای برخی از بیماری ها و زیبایی های پوست از آن استفاده می شود; به طوری که شما می توانید اسم روغن پسته را در بیشتر نسخه های پزشکان سنتی مشاهده نمایید; برخی از شهر های کشورمان از پسته غذاهای بسیار خوشمزه و متنوعی را تهیه و آماده می کنند; هم چنین علاوه بر تهیه غذا در انواع شیرینی های مختلف نیز از مغز پسته استفاده می شود; که از جمله این شیرینی ها می توان به سوهان اشاره کرده که روی آن را با مغز پسته تزیین می کنند.

یکی از موضوعات مهمی که وجود دارد این است; که سالانه چند تن و چند درصد از پسته تولید شده به کشورهای خارج صادر می شود; به بیان دیگر درآمد کشورمان از پسته صادراتی چقدر می باشد؟ و مقاصد که پسته صادراتی به آن کشورها صادر می شود کدام هستند؟ در ضمن قیمت پسته صادراتی در مقایسه با سایر پسته ها چقدر بوده و آیا مردم داخل کشور نیز قدرت توان خرید آن را دارند؟ برای پاسخگویی به سوالاتی از این قبیل می توانید ما را تا آخر این مقاله همراهی کنید; تا بتوانید اطلاعات دقیق و به روزی را به دست بیاورید.

پسته صادراتی

پسته صادراتی

پسته صادراتی در مقایسه با دیگر پسته ها از ویژگی ها و خواص متفاوتی برخوردار می باشد; چرا که بهترین نوع پسته کشت و برداشت را انتخاب کرده; و آن را با اسم پسته صادراتی به کشورهای خارجی ارسال می کنند; البته بایستی توجه کنید که اگر در حوزه صادرات پسته فعالیت می کنید; بایستی با میزان تقاضا، کشش قیمتی بازار، فرهنگ مصرف و علاقه ذائقه مردم کشورهای مقصد آشنا شوید; تا بتوانید بهترین محصول را برای این کشور صادر کنید; همچنین شما نیز میتوانید برای آجیل شب عیدی خود از پسته صادراتی تهیه کرده; و یکی از بهترین و مرغوب ترین آجیل شب عیدی را در بین بستگان خود داشته باشید.

صادرات پسته در فصول مختلف با توجه به میزان عرضه آن متفاوت می باشد; به طوری که در اوایل فصل پاییز میزان پسته صادراتی بسیار زیاد می باشد; چرا که بازرگانان بلافاصله بعد از برداشت محصولات، اقدام به صادر و ارسال آن به کشورهای خارجی می کنند; بازرگانان تا زمانی که بتوانند بازاریابی لازم را در کشور مقصد داشته باشند; و مجوزهای لازم را اخذ کنند; به مدت زمانی نیاز دارند تا محصولات خود را انبار کنند که در این صورت بایستی توجه داشته باشند; تا پسته های انبار شده فاسد و خراب نشوند; شما می توانید اسامی بهترین پسته صادراتی را در وب سایت اینترنتی ما مشاهده کنید; و از بهترین نوع آن را برای مصرف و آجیل شب عیدی خود انتخاب کرده و خریداری نمایید.

بهترین پسته صادراتی

از بهترین پسته صادراتی که به کشورهای اروپایی و آسیایی صادر می شود می توان به پسته اکبری، احمد آقایی، فندقی و کله قوچی اشاره کرد. هر یک از این پسته ها از پسته های درجه یک بوده و دارای طعم و شکل بسیار فوق العاده ای دارند. یکی از موضوعاتی که شما بایستی در هنگام صادرات پسته به کشورهای دیگر در نظر داشته باشید این است که حتما تاییدیه وزارت بهداشت و گواهینامه سلامت را اخذ کرده و از بسته بندی های استاندارد جهانی پیروی کنید تا بتوانید در وهله اول توجه و رضایت مسئولان کشورهای مقصد را جذب کنید.

پسته صادراتی

برای کشورهای اروپایی بهترین و مناسب ترین پسته صادراتی، پسته فندقی میم باشد چرا که این کشورها به کیفیت بیشتر از ظاهر پسته اهمیت می دهند و همین امر سبب می شود که پسته فندق طرفداری زیادی داشته باشد. شما می توانید در بیشتر فروشگاه های کشورهای خارجی، پسته صادراتی ایران را مشاهده کنید که این امر یکی از غرور آفرین ترین مسائل برای کشور ما می باشد که توانسته است با کاشت و برداشت محصول بی نظیر خود، نام خود را بر سر زبان بسیاری از مردم جهان بیندازد. از مهم ترین مقاصدی که حجم بالایی از پسته صادراتی به این کشورها ارسال می شود می توان به کشورهای اسپانیا، آلمان، ایتالیا و اوکراین اشاره کرد و سالانه صدها تن پسته به سوی مقاصد مختلف از گمرک های مختلف کشورمان راهی کشورهای خارجی می شوند.

قیمت پسته صادراتی

یکی از مهم ترین سوالاتی که وجود دارد و ذهن بسیاری از بازرگانان و افراد عمومی را به سوی خود جذب می کند، می توان به قیمت پسته صادراتی اشاره کرد. با توجه به این موضوع که پسته صادراتی از بهترین و با کیفیت ترین پسته های کشور می باشد، به طبع قیمت آن نیز نسبتا بالا و بیشتر خواهد بود. شما می توانید به راحتی قیمت های مربوط به پسته صادراتی را در فروشگاه ما مشاهده کنید و اگر تمایل به خرید در مورد پسته صادراتی دارید می توانید با توجه به بودجه خود یکی از انواع آن را خریداری کنید. این نعمت الهی با داشتن شهرت جهانی خود توانسته است نام و یاد کشور عزیزمان را تا فرسنگ ها دور بر سر زبان ها بیندازند.

بسیاری از ایرانی ها مقیم کشورهای خارجی به خصوص اروپایی هزینه های بالایی را برای خرید و مصرف محصولات کشور و وطن مادری خود، می پردازند و به همین دلیل شما می توانید شاهد استقبال بسیار عالی مردم کشورهای اروپایی از محصولات صادر شده باشید. شرکت های ایرانی که در حوزه پسته صادراتی فعالیت می کنند قراردادهای بلند مدتی را با بازرگانان کشورهای خارجی دارند و سود بسیار خوبی را نیز از این راه به دست می آوردند.

اشتراک گذاری
دیدگاهتان را بنویسید